PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 936
ocen
8,5 10 1 69936
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

serial jest pelen takich genialnych smaczkow od ktorych gęba sama sie smieje :)
moje ulubione to:
1. noc chrisa i paulliego w lesie kiedy to mieli sprzątnąć ruska "ktory zabil 16 czechoslowakow i byl dekoratorem wnetrz" xD przede wszystkim to jak paullie wyglądał ("orle skrzydla" mu sie troche rozczochrały:P)
2. klotnia tonego z tą jego kubanką która nagle staje w plomieniach
3. junior stojący u drzwi sąsiadki i pytający czy moze dostac troche lodów
4. interwencja bliskich chrisa w sprawie jego uzaleznienia od heroiny. zalozeniem byla spokojna rozmowa a wyszlo jak zawsze :P no i w sumie związana z tym sytuacja kiedy chris usiadl na psa adriany
5. chris "zachęcający" muzyka do nagrywania piosenki (adriana chciala zająć sie wydaniem plyty zespolu swojego znajomego ktory nie mial juz sily na dalsze nagrania)

niektore te sceny są z pozoru masakryczne jednak klimat serialu sprawia ze "banan z ryja nie schodzi" ;)

ktore sceny u was wywolaly taką reakcje?

demels

Oprócz tego:
- AJ w odcinku Boca - rozwalenie lusterka w samochodzie, palenie trawki na własnym bierzmowaniu, oraz rozmowa z matką i ojcem.
- Potyczki słowne Tony'ego i Carmeli - mistrzostwo świata
- Teksty Pauliego - mistrzostwo świata nr. 2
- Silvio i jego słynny "Al Pacino" :D

Wojtky

Wiele scen z Livią, lub Juniorem było po prostu boskich - przypadkowe potrącenie koleżanki Livi, Junior i jego teksty do Livii w stylu "jeb*ć kapcia" czy coś w tym stylu. Spojrzenie Livii na właścicielkę domu spokojnej starości w jednym z pierwszych odc. 1 serii - bezcenne.

demels

dla mnie niezapomniane są kwestie które jak tylko sobie przypomnę, zawsze sie uśmiecham
- jesus fuckin christ
- thanks fuckin god
- co mogę zrobić? przecież nie zaleję problemu pieniędzmi...
itd.
Dobry też jest moment, kiedy Polie wypytuje chrisa w szpitalu o piekło hahahaha.... pozdro

ocenił(a) serial na 10
demels

Scena jak Tony opowiada Janice gdzie pochował Richie'go (którego z kolei zabiła właśnie Janice), że przy jakimś jeziorku, lasku itp. na co Janice z wielką nadzieją w oczach "Reallyyyy??" a Tony: "No Janice, what the fuck!!!" Padłem wtedy xD

I oczywiście cały odcinek z Ruskiem - Paulie i Chrissy byli genialni.

ocenił(a) serial na 8
judzik

Judzik - dokładnie, ta scena z Janice też mnie rozłożyła :))

Świetne były też teksty Sila przy executive game (2 sezon) jak wściekał się na kolesia "od serów" :)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

cała sytuacja kiedy Christopher i Paulie gubia sie w lesie

ocenił(a) serial na 10
judzik

haha, ta scena na lotnisku byla faktycznie boska. Jestem po drugim sezonie i byla to jedna z najzabawniejszych scen. Motyw z tym pochowkiem na wzgorzu i 'overlookiem'.... nie, normalnie scena ktora powinna przejsc do historii kina gangsterskiego.

ocenił(a) serial na 10
judzik

To z Richiem mnie rozwaliło xD

ocenił(a) serial na 10
demels

Każda scena z Furio w roli głównej. Rewelacja

ocenił(a) serial na 9
demels

Mnie zabila kawiarnia "Buttfuck" zamiast prawdopodobnie Starbucks.

ocenił(a) serial na 10
demels

Zgadzam się - odcinek o nocy w lesie jest bardzo zabawny, no i klasyczna interwencja w domu Chrisa :D

ocenił(a) serial na 10
demels

Mi się przypomniało jeszcze jedno jak A.J wraca do domu z wygolonymi brwiami a Tony patrzy na niego i mówi ''Coś się zmieniło'' :D ale trzeba czuć klimat żeby śmiać się z tych wszystkich smaczków ;p Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
MeFiuuu

To było świetne!

ocenił(a) serial na 10
demels

Przemówienie Chris'a na stypie po śmierci Livii. :-)

GrandmasterB

Długo by wymieniać, ale uwielbiam scenę gdy Chris otwiera bagaznik z Rosjaninem i wykrzykuje "Aaa! Cocksucker is still alive!" :D

ocenił(a) serial na 10
demels

Chris stojący przy drzwiach i obgadujący wychodzącego Silvio (?):
- I te jego k... brwi!
A wszyscy wiemy jak sam Chris wygląda. :D

Mimo, że serial widziałam dość dawno to samo wspomnienie tej sceny rozśmiesza mnie do łez.
No i niestety rozśmiesza mnie nieco jak Chris usiadł na pieska Adriany. ;)

BTW w "Sons of Anarchy" gra Adriana a główny bohater rzuca tekst do niejakiej Luann:
- Boisz się, że zrobimy z tobą to co z Adrianą w "Rodzinie Soprano"?

ocenił(a) serial na 10
d_nika

Z tymi brwiami to Chris mówił chyba o Philu Leotardo. Szach Iranu :D Oprócz tego to jeszcze świetne są sceny jak Junior opowiada te swoje sprośne żarty :D. No ale moja ulubiona scena to chyba słynne słowa Tony'ego "No Janice, what the f...k?" po zabójstwie Richiego.

ocenił(a) serial na 10
demels

http://www.youtube.com/watch?v=242H7F8DKHA&feature=related

ocenił(a) serial na 10
John_Doe_Kobayashi

fakt, serial pelen jest genialnych gagow !

ocenił(a) serial na 10
demels

no dobra, jestem po sezonie drugiem wiec podam najlepsze moim zdaniem cytaty sezonu drugiego, zaczynajac od epizodu 1 do 13

Odcinek 1

W restauracji, Chris mial spotkanie z tymi dwoma bubkami i Adriana i gdy poklocil sie z nia wypalil : Yeah. That's right. Go home and make my dinner!

Odcinek 2

Tutaj bylo pare. Najlepszy byl z dowcipem Juniora o Chinaman, gdy przychodzi do okulisty
Junior: A Chinaman goes to see the eye doctor. After the exam the doctor said, "I know why you're having trouble." The Chinaman says, "why?" Doctor said, "you have a cataract." Chinaman says, "no, I have a Rincoln Continental." (short pause) You don't get it?
Bobby: I get it. He drives a Lincoln Continental. What?
Moim zdaniem, Bobby wymiata. Ciekawe czy ten jego brzuch jest prawdziwy.

Inny z Bobbiem, gdy Tony powiedzial jemu ze czas na rozwazenie diety salatkowej 'I think it's time for you to seriously consider salads.' a gdy Tony odjechal to Bobby powiedzial o nim chyba fat prick albo fat f.ck.

No i chyba najlepszy dialog tego odcinka:
Judge Greenspan: Mr. Soprano, do you have a problem with wearing an electronic bracelet?
Junior: It sounds like Nazi Germany to me.
Judge Greenspan: Obviously you need a history lesson, sir

Odcinek 3

W szpitalu, gdy Tony odwiedza Beansego 'na szynach'

Beansy: I might not be able to wipe my own ass, you know that?
Tony: Well, the nose is as far as I'm willing to go.

Odcinek 5

Mysle ze najlepszym 'cytatem' bylo aktorstwo Chrisa, gdy mial grac A against B i dal w morde temu gosciowi bez slowa


Odcinek 8

Mistrzostwo to rozmowy AJ z rodzicami o zyciu, a zakonczenie z marycha bylo najlepsze

Carmela: What kind of animal smokes marijuana at his own confirmation?
A.J.: I don't know.
Carmela: Be a good Catholic for fifteen f.cking minutes; is that so much to ask?!

Odcinek 9

Dyskusje nad wyborem College miedzy Meadow a rodzicami

Meadow: There are more Nobel Prize winners in the San Francisco bay area than anywhere on the planet.
Tony: Nobel Prize for what? Packing fudge?

Odcinek 10

Gwiazdorskie teksty Pauliego o zyciu po zyciu - tlumacze bo jest warto, cytat super, a najlepsza logika.

Paulie: Nie idziesz do piekla ale do czysca.
Christopher: Zapomnialem o czyscu.
Paulie: Czysciec - maly objazd w drodze do nieba.
Christopher: Jak dlugo musimy tam pozostac?
Paulie: To zalezy od osoby. Dodajesz swoje grzechy smiertelne i mnozysz przez 50. Wtedy dodajesz swoje grzechy pomniejsze i mnozysz przez 25. Dodajesz razem i masz wynik. Obliczylem, ze zamierzam tam byc do 6 tys lat zanim zostane przyjety do nieba a 6 tys lat to znaczy nic w wiecznosci. Moge to zniesc bez problemu. To niczym kilka dni.

Odcinek 11

Tony: (to Richie) Don't give me your f**king 'Manson lamps.' a dla niekumatych, spojrzenie Mansona, czyli crazy look..-:)

Odcinek 12

Najlepszy cytat calego Sopranos (to znaczy sezonu 1 i 2, bo tyle mam dopiero za soba), pozegnanie na lotnisku i Janice z Tonym o pogrzebaniu Richego

Janice: Co z nim zrobiles?
Tony: Pochowalismy go .... na wzgorzu... z widokiem na rzeczke... wszedzie dookola leza szyszki sosny
Janice: Naprawde?
Tony: Daj spokoj, Odkad, do k..nedzy ci zalezy, co my z nim zrobilismy?

Po prostu ten tekst rozwalil mnie.

Odcinek 13

Carmela: Your father is sick.
Meadow: Oh, my God, daddy. What happened?
Carmela: He went to an Indian restaurant.
Meadow: That is so racist.

dobre


ocenił(a) serial na 10
dabram17

scena gdy mama pauliego ulega stluczce z kolezankami haha

ocenił(a) serial na 10
kochamAndzie

wlasnie jestem po 11 odcinku sezonu 3 i scena w lesie, Pauli i Chris w pogoni za Slavo....mistrzostwo. Po prostu nie moglem wytrzymac ze smiechu, sarna, but, ketchup.... o jejku. Z pewnoscia jest to najzabawniejsza scena od dotychczas.

demels

Dobre było tez jak Tony dal pudełko na przechowanie dla Cusamano.

ocenił(a) serial na 10
bastro

Uwielbiam scenę kiedy Furio przyszedł do Matthew i Seana po kasę dla Tony'ego i jeszcze kazał im dac 1000$ :)

ocenił(a) serial na 10
demels

Nie wiem czemu, ale bardzo mnie rozbawił moment kiedy topił się AJ :D:D:D

demels

A mnie oprócz ww. scen, rozbawił odcinek z Benem Kingsleyem :))

ocenił(a) serial na 10
demels

Jak Tony mówi do Juniora gdy ten ma maskę tlenową
"Ile dziś migów zestrzeliłeś ?"

ocenił(a) serial na 10
demels

Najlepsza scena to oczywiscie z ruskiem (chociaz dlugo mialem nadzieje , ze powroci w najmniej odpowiednim momencie) , a z niewymienionych rozwalilo mnie jak podczas wyjazdu do Wloch Pauli chcial nawiazac kontakt z kims z miejscowych a wszyscy go zlewali :)

ocenił(a) serial na 8
demels

Do Żyda - "Ej ty, ZZ Top". Żarty z Ginnie Sacrimoni i akcja kiedy John wszedł w trakcie opowiadania kawałów.

Do tego wiadomo - noc w lecie,

demels

-Paulie orający samochodem ogródek christopera, ogólnie całą postać Pauliego poprawiała humor - fajnie ukazane byly wątki jego plotkarstwa w ostatnich sezonach :)
-Rozmowa Tonego z Juniorem na temat jego brata (T:Matka mi mówiła że ma niedorozwiniętego brata, ale zawsze myślałem ze chodziło o ciebie - i w tym momencie ujęcie kamerą twarzy juniora, wyraz jego twarzy bezcenny :))

ocenił(a) serial na 10
Bobikx

Z Paulim śmieszna była scena gdy razem z Chrisem ścigali Mike'a Palimce po jakimś lesie i Paulie dostał uczulenia od bluszczu, a potem chodził cały w przylepcach.

ocenił(a) serial na 10
giant enemy crab

Nie wiem skąd mi się wzięły przylepce. xD Chodziło oczywiście o maść, którą był cały wysmarowany.

ocenił(a) serial na 10
giant enemy crab

Przypomniałem sobie jeszcze jedną zabawną scenę. Gdy Beansie potrącony przez Richiego leżał w szpitalu cały odrutowany. Przychodzi Tony, patrzy na niego i pyta czy próbuje na tym łapać BBC.

ocenił(a) serial na 10
demels

Rozmowa Johna Sacramoni z jego bratem w areszcie w 10odc. ostatniego sezonu, okolice 32 minuty :D

ocenił(a) serial na 10
demels

Jak gadają o ćpaniu, a Paulie z spóźnionym zapłonem:

"Naćpałem się raz kwasem w 68. Byłem z twoim tatą (do Tony'ego) i tamtymi na mistrzostwach. Pieprzona stewardessa dodała mi to do drinka. Jerry Vale zaczął śpiewać, a ja się rozejrzałem i twój wujek Jun strzelał laserami z oczu" xD xD

https://www.youtube.com/watch?v=p9G1-PWI9Eg
https://www.youtube.com/watch?v=de9toBiFpnE

-Junior jak mu ręką ugrzęzła w zlewie
- Jak tam na pogrzebie jakiej babki stoi nad jej trumną i zaczyna opowiadać o tym jak mu obciągała

-Rozmowa Tony'ego z kolesiem który znalazł telefon Vita

- Sil z tą swoją książką "How to clean practically antything" :D

- oczywiście odcinek z Pauliem i Chrisem w lesie

i wiele, wiele innych :D

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

A i jeszcze Sil z tą swoją książką "How to clean practically antything" :D

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Paulie i Corrado mają najmocniejsze sceny.

Tu z ogrodnikami, uwielbiam ten dźwięk po strzale szpadlem.

https://www.youtube.com/watch?v=7HfRzQBHIP4

Historia o wężach, istny geniusz.

https://www.youtube.com/watch?v=LU9GQAJGIuo

Wujek Jun i jego latający kapeć.

https://www.youtube.com/watch?v=bjMc91z9Fno

I ucieczka z pogrzebu Jackiego Jr.

https://www.youtube.com/watch?v=KoVURsdT5Rc

ocenił(a) serial na 10
giant enemy crab

O tak, tak ta scenka z tymi ogrodnikami, jak jeszcze na końcu kosiarkę zapieprzył xD

Ucieczka z pogrzebu też mnie zabiła. Zresztą w ogóle te wszystkie sceny wymiatają.

ocenił(a) serial na 10
demels

Rozbawiło mnie jeszcze jak Paulie chciał przypierniczyć kotu miotłą, ale jak zobaczył wchodzącego do środka Tony'ego, to zaczął udawać że zamiata xD

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Albo scena na pogrzebie, gdzie na nagrobku napisali ksywę zamiast nazwiska.

https://www.youtube.com/watch?v=GbuHyeHX7IU&nohtml5=False

Paulie zachwycający się telewizorami HD. "Karl Malden's nose hairs looked like fckin' BX cables." xD

https://www.youtube.com/watch?v=dJEcajsSoys

I "We're with the Vipers"

https://www.youtube.com/watch?v=jWue82KHJf4&nohtml5=False

ocenił(a) serial na 10
giant enemy crab

Mnie rozwaliła scena, w której Junior mówi Tony'emu o swoim upośledzonym bracie i jednocześnie wujku Tony'ego, o którym ten nie wiedział. I moment, w którym Tony przypomina sobie, że rodzice kłócili się kiedyś o coś tam, a matka wspominała coś o ograniczonym bracie ojca i Tony wypowiada słowa: "Zawsze myślałem, że chodzi o ciebie" - mina Juniora - bezcenna :D

https://www.youtube.com/watch?v=cfzlbvZ5ZRU

Tu cała scena, a wskazany przeze mnie moment od 2:41. ;)

ocenił(a) serial na 10
Astrains

O tak, to było śmieszne.

I z tego samego epizodu, wkurzony Sil gdy nie szło mu w karty. ;]

https://www.youtube.com/watch?v=f-LYLRK2Y38

ocenił(a) serial na 10
demels

Scena w której Bobby był przebrany za Mikołaja i dzieciak do niego ''F**k you Santa!'', a następnie Paulie i Sil grożą temu dzieciakowi. Jedna z najlepszych scen. :D

https://www.youtube.com/watch?v=rj_zv8IuP1Y

Reakcja Chrisa bezcenna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones