filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2016
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
2 października
Festiwal odbył się w dniach 23-28 września 2016r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
Lao Shi
(2016)
Johnny Ma
Udział w konkursie głównym
nominacje
Dziwne dni
(2015)
Juan Sebastián Quebrada
Komunikacja i kłamstwa
(2015)
Seung-won Lee
Maquinaria Panamericana
(2016)
Joaquín Del Paso
Motel Mist
(2016)
Prabda Yoon
Piekielne słońce
(2015)
Joyce Nashawati
Konkurs Animacji
Najlepszy film animowany
wygrane
Miłość
(2016)
Réka Bucsi
Udział w konkursie
nominacje
70's Venice Beach
(2016)
Lucie Prigent
,
Damien Deschamps
,
Vincent Gallut
Anna O
(2014)
Rotem Yarakchi
Ciało obce
(2015)
Marta Magnuska
Cosmoetico
(2015)
Martina Scarpelli
Cześć, tu mama
(2016)
Daniel Sterlin-Altman
D:729
(2015)
Levi Stoops
Debiut
(2016)
Katarzyna Kijek
Długie wakacje
(2015)
Caroline Nugues-Bourchat
Dziecięca perspektywa
(2015)
Junjie Zhang
Ento
(2016)
Andrea Cabral
Espresso
(2015)
Alexander Gratzer
Gyros Dance
(2016)
Piotr Loc Hoang Ngoc
Koła i papierosy
(2015)
Sander Joon
Limbo Limbo Travel
(2015)
Zsuzsanna Kreif
,
Borbála Zétényi
Lusterka
(2015)
Lee Dror
,
Yali Herbet
manOman
(2015)
Simon Cartwright
Olbrzym
(2016)
Marcin Podolec
Pavlov
(2015)
Elior Ziegelwax
Piwo
(2016)
Nerdo
Płaszcz zrodzony z ciemności
(2015)
Jack O'Shea
Po pracy
(2016)
Mengna Lei
Pombo cię kocha
(2015)
Steve Warne
Putain
(2015)
Cypria Donato
RRRING RRRING!
(2015)
Thomas Kneffel
Ruben wychodzi
(2015)
Frederic Siegel
Serpentyna
(2016)
Bronwyn Maloney
To nie jest animacja
(2016)
Federico Kempke
Yùl i wąż
(2015)
Gabriel Harel
Z życia śmieciarza
(2016)
Evgenia Gostrer
Zdarzenie plastyczne
(2016)
Tymon Albrzykowski
Zdławione
(2016)
Ji hyeon Kim
Zemsta
(2014)
Yu-Fei Kao
Wyróżnieni w roku 2016
Miłość
(
1/1
)
Lao Shi
(
1/1
)
Limbo Limbo Travel
(
0/1
)
Piekielne słońce
(
0/1
)
manOman
(
0/1
)
Yùl i wąż
(
0/1
)
Komunikacja i kłamstwa
(
0/1
)
Płaszcz zrodzony z ciemności
(
0/1
)
Gyros Dance
(
0/1
)
Olbrzym
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.